ΩΡΕΣ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗΣ ΜΑΘΗΤΩΝ

Για τον Πρωινό κύκλο

Οι μαθητές της Α-Β θα προσέρχονται στις 8:00 με 8:10 και συγκεκριμένα οι μαθητές/τριες της Α΄ από την Εγνατία, το Β1 από την πόρτα της Παναγούδας και το Β2 από την Παλαιολόγου

Οι τάξεις Γ’ και Δ΄ θα εισέρχονται στις 8:10 με 8:20 και συγκεκριμένα η Γ΄τάξη από την είσοδο της Εγνατίας, το Δ1 από την Παλαιολόγου και το Δ2 από την εκκλησία την Παναγούδα.

Οι τάξεις των Ε΄και ΣΤ΄θα εισέρχονται από τις 8:20 με 8:30. Η Ε΄από την Εγνατία το ΣΤ1 από την παλαιολόγου και το ΣΤ2 από την Παναγούδα.

Τα αδέρφια που είναι σε διαφορετικές τάξεις μπορούν να προσέρχονται από τις 8:10 με 8:20.

Η αποχώρηση των μαθητών έχει ως εξής : η Α΄και Β΄τάξη στις 13:05, η Γ και Δ΄στις 13:10 και η Ε΄-ΣΤ΄ στις 13:15 από τις ίδιες εισόδους που μπήκαν το πρωί.

Η αποχώρηση του ολοημέρου στις θα γίνεται από τις ίδιες εισόδους.