Αποχαιρετιστήριο μήνυμα του Ομίλου Ηλεκτρονικού Τύπου

Η συντακτική ομάδα του Ομίλου Ηλεκτρονικού Τύπου σας αποχαιρετά και σας εύχεται Καλό Καλοκαίρι με το παρακάτω μήνυμα:

“Είναι η ώρα να τελειώσει επιτέλους αυτή η σχολική χρονιά και δυστυχώς κάποιοι από τους συντάκτες μας δεν θα είναι πια μαζί μας. Αυτό όμως δεν σημαίνει πως η εφημερίδα μας, οι Περίεργοι Τύποι, θα σταματήσουν να υπάρχουν. Αντιθέτως, θα μπουν καινούργιοι συντάκτες στην εφημερίδα και η ομάδα μας θα εξελιχθεί. Εν κατακλείδι, μην δείτε την αποχώρησή μας σαν ένα δυσάρεστο γεγονός αλλά σαν μια ευκαιρία για ανανέωση.

Έχετε από όλους τους συντάκτες της Στ’ Δημοτικού ένα μεγάλο και θερμό αντίο, καθώς και την ευχή η εφημερίδα να γίνει ακόμα πιο δημοφιλής και γνωστή στο μαθητικό κοινό της Θεσσαλονίκης.”