Διάθεση εκπαιδευτικού υλικού Ομίλων Αριστείας, Δημιουργικότητας και Καινοτομίας

Εκπαιδευτικοί του σχολείου μας συμμετείχαν στην δράση «Διαδικτυακές Συνεδρίες Παρουσίασης και Διάχυσης Ομίλων Αριστείας, Δημιουργικότητας και Καινοτομίας στους εκπαιδευτικούς των νεοχαρακτηρισθέντων Π.Σ και ΠΕΙ.Σ»,  η οποία διοργανώθηκε από τη Διοικούσα Επιτροπή (Δ.Ε.Π.Π.Σ) και το Αυτοτελές Τμήμα Πρότυπων και Πειραματικών Σχολείων στις 13-21 Δεκεμβρίου 2021.

Τα αρχεία των παρουσιάσεων καθώς και υποστηρικτικό υλικό έχουν αναρτηθεί από το Αυτοτελές Τμήμα Πρότυπων και Πειραματικών Σχολείων στην εφαρμογή «+γραφίς – Συνεργατικά Έγγραφα» του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου και είναι διαθέσιμα στους ενδιαφερόμενους εκπαιδευτικούς προς λήψη, μέσω αντίστοιχου υπερσύνδεσμου, τον οποίο μπορείτε να βρείτε στον επισυναπτόμενο πίνακα.